Rolovací vrata a mříže

Rolovací vrata a mříže – ALUKON

Ideální řešení uzavření Vaší nové garáže popřípadě řešení její rekonstrukce. Tento typ vrat se vyrábí přesně na míru Vaší garáže. Jediným požadavkem je potřebné místo nad otvorem pro vrata. Ideální prostor je cca 30 cm.

Popis:

Rolovací vrata vyjíždějí ve vodících profilech svisle nahoru nad stavební otvor, kde se navíjejí na hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu nebo na konzolách. Obě varianty mohou být v provedení s plovoucí hřídelí. Jednotlivé lamely jsou vyrobeny z oboustranného hliníkového plechu se stálobarevným práškovým nástřikem – izolační výplň PUR pěna bez FCKW. Vodící profily a navíjecí box jsou vyrobeny z kvalitního hliníku. Navíjecí hřídel je ocelová v provedení žárový pozink.

 

Průmyslová rolovací vrata a mříže Hörmann

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku, oceli a ušlechtilé oceli jsou díky geniálně jednoduché konstrukci s malým počtem součástí obzvlášť hospodárná. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží značně přesahuje běžný standard. Změna speciálních řešení patří v našem výkonném týmu ke každodenním úkolům.